Ebru Polat Kimdir?

Ebru Polat 30 Haziran 1983 İzmir doğumlu Türk pop müzik şarkıcısıdır.

Ülkemizde sık sık ismi konuşulan, gündeme gelen bir şarkıcıdır. Ebru Polat’ın gerçek mesleği avukatlıktır. Avukat Ebru Polat 2007 yılında ilk albümünü çıkartmış ve böylece pop şarkıcılık kariyerine başlamıştır.

EBRU POLAT HAYATI VE KARİYERİ HAKKINDA BİLGİLER

1983 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ebru Polat küçük yaşlarda bale eğitimi almıştır. Ardından yine ilkokul yaşlarında müzik eğitimi alan Ebru Polat sonrasında karar değiştirerek hukuk alanında okumaya karar vermiştir. 2005 tarihinde hukuk fakültesinden mezun olmuş ve ardından yine müzik hayatına dönmek istemiştir.

İlk albümü 2007 yılında çıkmıştır. Böylelikle müzik kariyerini başlatan Ebru Polat birçok müzik şirketiyle çalışmış, birçok ünlü şarkıcı ile çalışma ve düet yapmıştır.

2009 yılında “Kalp Ayazı” albümünü yayınlayan Ebru Polat’ın albümünün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu’nun şarkıları yer almaktadır. Başarılı şarkıcı, 2011’de “Dinle 2011” albümünü yayımlamıştır. 2015 yılında ise “9 Hit” albümünü yayınlamıştır. Ebru Polat’ın birçok single parçası ve düeti bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Ebru POLAT Destek Hattı

× WhatsApp